UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ᵖᵢᵏ-007 - Nie gadaj nawet z tym incelem, przecież widzisz, że to patus, wyznawca Onana i fra. jer. stwo zwykłe jest hejterskie, które całe dnie przed kompem się trzepie z braku kumpli, partnerki i psa;

lubie.kefir

Anuluj