UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ᵖᵢᵏ-007 - Nie gadaj nawet z tym incelem, przecież widzisz, że to patus, wyznawca Onana i fra. jer. stwo zwykłe jest hejterskie, które całe dnie przed kompem się trzepie z braku kumpli, partnerki i psa;
lubie.kefir