A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A po śmierci dlaczego ksiądz nie chce iści za trumną
@WróglewakaRobertaK - Czy Redakcja ma zamiar w dalszym ciągu pozwalać na to ujadanie i groźby przemocy tego tchórzliwego podającego za pismaka, czy mam po raz kolejny wystąpić do prokuratury, tym razem również o pociągnięcie do odpowiedzialności Redakcji za promocję tego typu łajdackich komentarzy?
Czas skończyć ze Średniowieczem. Guru w czarnych sukienkach są bezkarni. Za swe obietnice sowicie nagradzani.
Czas zacząć używać rozum, który dał Najwyższy.
@RobertKoliński - ty lewaku zajmij się lepiej brudami w swoich kręgach, a nie zabierasz głos w sprawach o których nie masz nawet elementarnej wiedzy, no chyba że wiedzą nazywasz newsy z "faktów i mitów"
Czy Redakcja ma zamiar w dalszym ciągu pozwalać na to zbydlęcone ujadanie i groźby przemocy wypisywane tu od tygodni przez tego tchórzliwego szma. cia. rza podającego się za dziennikarza, czy muszę po raz kolejny zwrócić się o przywrócenie rozumu - zarówno temu bydlakowi, jak i Redakcji - z pomocą stosownych instytucji państwowych?
Dziękuję.
Znacząca większość polskich niby księży powinna zgłosić chęć apostazji, gdyż z prawdziwą wiarą rozminęli się już bardzo dawno. Tab byłoby bardziej uczciwie wobec wiernych.
A dzwon w kościele Św. Rodziny na zawadzie tek wali, że paraliżu obok na przejściu dla pieszych człowiek dostaje. Strach przechodzić, szum w uszach, dezorientacja i niebezpieczeństwo. Przypomnę, że to niebezpieczne przejście przez bardzo ruchliwą ulicę Odrodzenia! Dzwon dzwoni na bardzo wysokich tonach. Świst i jazgot, który wibruje w całej głowie. Proszę proboszcza o ustawienie wychylenia dzwonu na mniejsze.
Racja. Jestem ZA. Państwo niech w końcu przestanie łożyć na kościół, a wierni sami będą go finansować z własnych przychodów. I wtedy dopiero pozostaną tylko prawdziwi, praktykujący Polacy/katolicy a nie farbowane lisy.
@RobertKoliński - Prawda boli? Przeciez facet pisze prawde - ile lat przepracowales? Od ilu lat jestes benificjentem wszelkich form zapomogowych? Jakie masz wyksztalcenie? Bo przeciez w domysle dajesz do zrozumienia, ze habilitacje ze wszystkiego zrobilas juz przed narodzinami Lenina. Takze. .. .bez takich tutaj