UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Racja. Jestem ZA. Państwo niech w końcu przestanie łożyć na kościół, a wierni sami będą go finansować z własnych przychodów. I wtedy dopiero pozostaną tylko prawdziwi, praktykujący Polacy/katolicy a nie farbowane lisy.

Ojciec Tobiasz