UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dzwon w kościele Św. Rodziny na zawadzie tek wali, że paraliżu obok na przejściu dla pieszych człowiek dostaje. Strach przechodzić, szum w uszach, dezorientacja i niebezpieczeństwo. Przypomnę, że to niebezpieczne przejście przez bardzo ruchliwą ulicę Odrodzenia! Dzwon dzwoni na bardzo wysokich tonach. Świst i jazgot, który wibruje w całej głowie. Proszę proboszcza o ustawienie wychylenia dzwonu na mniejsze.