Wybrany wątek opinii

nakręcanie g. .. tematu, podlizucha pod kogo? Apostazja? I bardzo dobrze, czas oczyścić Kościół z miernoctwa i pseudo wiernych.
(2021.02.16)
Tak, czas oczyścić KK tylko kto zostanie? Głódź (psudo Flaszka)itd. itp. .. .
(2021.02.16)
ludzie, ludzie zostaną, poradzą sobie bez hierarchów. ..
kreciol (2021.02.16)
i z beretów, zacietrzewionych jak komuchy na wczasy w bułgarii, tacy jak oni odrzucają ludzi od kościoła i są totalnym zaprzeczeniem, tego, co odklepuja co niedziela w pierwszych ławkach
kreciol (2021.02.16)
Racja. Jestem ZA. Państwo niech w końcu przestanie łożyć na kościół, a wierni sami będą go finansować z własnych przychodów. I wtedy dopiero pozostaną tylko prawdziwi, praktykujący Polacy/katolicy a nie farbowane lisy.
Ojciec Tobiasz (2021.02.16)
@Ojciec Tobiasz - Ojciec Tobiasz sam się finansuj. Nam się po prostu należy.
Ojciec Klemens (2021.02.16)
@Ojciec Tobiasz - to samo zrobic z urzedasami i radnymi, przestac lozyc na darmozjadow polowe zwolnic wywalic na zbity pysk, nagrody tylko potrafia sobie przyznawac
(2021.02.16)
Czas oczyścić kościół z bandytów księży i sadystek zakonnic. A potem zabrać majątek czarnej mafii i wypędzić na zawsze z Polski
Apostata (2021.02.16)
Powrót do komentarzy