UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Racja. Jestem ZA. Państwo niech w końcu przestanie łożyć na kościół, a wierni sami będą go finansować z własnych przychodów. I wtedy dopiero pozostaną tylko prawdziwi, praktykujący Polacy/katolicy a nie farbowane lisy.
Ojciec Tobiasz