UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Racja. Jestem ZA. Państwo niech w końcu przestanie łożyć na kościół, a wierni sami będą go finansować z własnych przychodów. I wtedy dopiero pozostaną tylko prawdziwi, praktykujący Polacy/katolicy a nie farbowane lisy.

Ojciec Tobiasz

Anuluj