UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A dzwon w kościele Św. Rodziny na zawadzie tek wali, że paraliżu obok na przejściu dla pieszych człowiek dostaje. Strach przechodzić, szum w uszach, dezorientacja i niebezpieczeństwo. Przypomnę, że to niebezpieczne przejście przez bardzo ruchliwą ulicę Odrodzenia! Dzwon dzwoni na bardzo wysokich tonach. Świst i jazgot, który wibruje w całej głowie. Proszę proboszcza o ustawienie wychylenia dzwonu na mniejsze.