UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znacząca większość polskich niby księży powinna zgłosić chęć apostazji, gdyż z prawdziwą wiarą rozminęli się już bardzo dawno. Tab byłoby bardziej uczciwie wobec wiernych.
Znacząca większość polskich niby księży powinna zgłosić chęć apostazji, gdyż z prawdziwą wiarą rozminęli się już bardzo dawno. Tab byłoby bardziej uczciwie wobec wiernych.