UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znacząca większość polskich niby księży powinna zgłosić chęć apostazji, gdyż z prawdziwą wiarą rozminęli się już bardzo dawno. Tab byłoby bardziej uczciwie wobec wiernych.


Anuluj