UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wcześniej nie byłam zadowolona ale jakoś dało się żyć ale teraz to jest masakra i rozpacz chciałam zauważyć że pracownicy sklepów takich jak Borys i Żabka kończą prace o 23ej i żeby dojechać do domu muszą albo zamawiać taxi albo czekać conajmniej pół godziny na 100tke. Halo kto to wszystko organizuje?? Ja rozumiem gdyby takich sklepów by było z 4 na miasto ale samych żabek jest conajmniej 30 i borysow drugie tyle!!!
MamDość