UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wcześniej nie byłam zadowolona ale jakoś dało się żyć ale teraz to jest masakra i rozpacz chciałam zauważyć że pracownicy sklepów takich jak Borys i Żabka kończą prace o 23ej i żeby dojechać do domu muszą albo zamawiać taxi albo czekać conajmniej pół godziny na 100tke. Halo kto to wszystko organizuje?? Ja rozumiem gdyby takich sklepów by było z 4 na miasto ale samych żabek jest conajmniej 30 i borysow drugie tyle!!!
MamDość