UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po komentarzach widzę, że niektórzy ludzie są takimi trzęsiporciętami, że szok. Czujecie się dobrze jedynie w waszych 4 ścianach. Ma być bezpiecznie, cieplutko, ma być miejsce aby wyciągnąć nogi na podnóżek, a na nóżkach kocyk. Szkoda mi was i waszych dzieci, że nie będą mieli żadnych wspomnień z dzieciństwa :(

Andrzej79