UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Po komentarzach widzę, że niektórzy ludzie są takimi trzęsiporciętami, że szok. Czujecie się dobrze jedynie w waszych 4 ścianach. Ma być bezpiecznie, cieplutko, ma być miejsce aby wyciągnąć nogi na podnóżek, a na nóżkach kocyk. Szkoda mi was i waszych dzieci, że nie będą mieli żadnych wspomnień z dzieciństwa :(
Andrzej79