UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Andrzej79 - Dokładnie, u mnie w latach 90 i 2000 to co roku były kuligi, ciągnęło się sanki za traktorem, albo samochodem. W tym kraju to już nic nie wolno, a kuligi czy obrazy jak ludzie sobie jeździli na wozach czy przyczepkach to można zobaczyć na filmach sprzed kilkudziesięciu lat. Do czego to doszło. Wtrącają się ludziom już w niemal każdy aspekt życia.


Anuluj