UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Do wsi nie dociera nic - Jak lód na drodze i dziury to i przy 20 km/h można wpaść do rowu, zwłaszcza jak droga wąska. Wjedziesz w dziurę i samochód zarzuci.
@Do wsi nie dociera nic - Jak lód na drodze i dziury to i przy 20 km/h można wpaść do rowu, zwłaszcza jak droga wąska. Wjedziesz w dziurę i samochód zarzuci.