UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po komentarzach widzę, że niektórzy ludzie są takimi trzęsiporciętami, że szok. Czujecie się dobrze jedynie w waszych 4 ścianach. Ma być bezpiecznie, cieplutko, ma być miejsce aby wyciągnąć nogi na podnóżek, a na nóżkach kocyk. Szkoda mi was i waszych dzieci, że nie będą mieli żadnych wspomnień z dzieciństwa :(

Andrzej79

Anuluj