UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po komentarzach widzę, że niektórzy ludzie są takimi trzęsiporciętami, że szok. Czujecie się dobrze jedynie w waszych 4 ścianach. Ma być bezpiecznie, cieplutko, ma być miejsce aby wyciągnąć nogi na podnóżek, a na nóżkach kocyk. Szkoda mi was i waszych dzieci, że nie będą mieli żadnych wspomnień z dzieciństwa :(
Andrzej79