UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Władysławowo i Adamowo to takie kuligi odbywają się co roku na drodze powiatowej i gminnej. Policja w Elblągu była o tym informowana i jak zawsze nic nie zrobili. Ostatnio taki kulig był widoczny w Władysławowie, jak Busem koloru szarego ciągnął sanie chyba z dziećmi. No cóż zawsze musi być jakaś tragedia, żeby dotarło.