UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szybkiego powrotu do zdrowia! Proponuję redakcji, żeby zrobiła materiał o elbląskich chodnikach, które są w tragicznym stanie. Proszę przejść się np. na ul. Chrobrego - NIE DA SIĘ CHODZIĆ. Nic nie jest odśnieżone, chodniki są zadeptane przez pieszych, nie można przejść na drugą stronę ulicy przez pasy, bo czeka na nas wielka zaspa. To jest jakaś kpina z ludzi. Tu też może wydarzyć się poważny wypadek, czemu nikt nie odśnieża chodników, czy musi dojść do tragedii ?