UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W Władysławowo i Adamowo to takie kuligi odbywają się co roku na drodze powiatowej i gminnej. Policja w Elblągu była o tym informowana i jak zawsze nic nie zrobili. Ostatnio taki kulig był widoczny w Władysławowie, jak Busem koloru szarego ciągnął sanie chyba z dziećmi. No cóż zawsze musi być jakaś tragedia, żeby dotarło.