A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Siódme "NIE KRADNIJ"
@jonasz - A "klient w krawacie jest mniej awanturujący".
Nikt nie neguje że kradzież musi być ukarana tylko w jakim celu podawać info że ofiara to rzekomo "bohaterski lekarz". Typowe dla plandemicznej propagandy.
posel złodziej wojak jest z naszego miasta. .fan pisu.
Zielony kondon.
"walczącego na co dzień ze skutkami pandemii"panie lekarzu a co pan robi w tej kwestii ? A co z kobietami rodzącymi ? Tam pandemii nie ma czy pana tam nie ma ? Ile wizyta u pana priv ? Przyjdę, zapłacę za poradę bo mnie boli tu i ówdzie.
Czy pan doktorek placil czynsz czy byla umowa wynajmu
@mir1950 - Nie twierdzę, ze tak jest w tym przypadku, alewiększość mieszkań jest LATAMI wynajmowana bez umowy i odprowadzania podatku.
Oj tam, trepowi został nawyk z pracy i wielkie halo. .. .
Znikoma szkodliwość - zamiotą pod dywan