33
24.12.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Siódme "NIE KRADNIJ"
(2020.12.25)

info

2  
  0
@jonasz - A "klient w krawacie jest mniej awanturujący".
mm263 (2020.12.25)
Nikt nie neguje że kradzież musi być ukarana tylko w jakim celu podawać info że ofiara to rzekomo "bohaterski lekarz". Typowe dla plandemicznej propagandy.
(2020.12.25)

info

1  
  2
posel złodziej wojak jest z naszego miasta. .fan pisu.
(2020.12.25)

info

0  
  0
Zielony kondon.
Z.U.O. (2020.12.25)

info

0  
  0
"walczącego na co dzień ze skutkami pandemii"panie lekarzu a co pan robi w tej kwestii ? A co z kobietami rodzącymi ? Tam pandemii nie ma czy pana tam nie ma ? Ile wizyta u pana priv ? Przyjdę, zapłacę za poradę bo mnie boli tu i ówdzie.
(2020.12.25)

info

3  
  0
Czy pan doktorek placil czynsz czy byla umowa wynajmu
mir1950 (2020.12.26)
@mir1950 - Nie twierdzę, ze tak jest w tym przypadku, alewiększość mieszkań jest LATAMI wynajmowana bez umowy i odprowadzania podatku.
Uczciwy (2020.12.26)
Oj tam, trepowi został nawyk z pracy i wielkie halo. .. .
(2020.12.26)

info

0  
  1
Znikoma szkodliwość - zamiotą pod dywan
(2020.12.26)