A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Z klatki Legionów 26 (1-8)z ostatniego piętra osobnik wciąż wyrzuca puste butelki po wódce z balkonu na zewnątrz. Typ ma za nic, że na dole jest chodnik i przechodzą matki z dziećmi.
nie zamiotą pod dywan, koleś z roboty na pewno poleci, a ŻW ma wynik dzięki niemu
@mir1950 - a co to ma do rzeczy? w skarbówce pan pracujesz?