UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"walczącego na co dzień ze skutkami pandemii"panie lekarzu a co pan robi w tej kwestii ? A co z kobietami rodzącymi ? Tam pandemii nie ma czy pana tam nie ma ? Ile wizyta u pana priv ? Przyjdę, zapłacę za poradę bo mnie boli tu i ówdzie.