Wybrany wątek opinii
Czy pan doktorek placil czynsz czy byla umowa wynajmu
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@mir1950 - Nie twierdzę, ze tak jest w tym przypadku, alewiększość mieszkań jest LATAMI wynajmowana bez umowy i odprowadzania podatku.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@mir1950 - a co to ma do rzeczy? w skarbówce pan pracujesz?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0