33
24.12.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Siostry i Bracia ! Nie krytykujcie, to są ofiary ! Przez stulecia władza dymała Polaków, fundowała wojny, zabory itp wynalazki. A żyć jakoś trzeba. .. . @JPII
(2020.12.24)

info

5  
  3
Najlepszy w historii Minister Obron Narodowej, powinien surowo ukarać zajmującego się wynajmem podpułkownika i powinien wydać rozporządzenie o zakazie wynajmu mieszkań przez oficerów starszych w Polsce.
(2020.12.24)

info

11  
  1
Sytuacja jest tym bardziej smutna, że okradł lekarza "żołnierz zawodowy".
(2020.12.24)

info

5  
  1
a ja powiem tak, w odbycie mam że okradł lekarza, na biednego pewnie nie trafiło, myślę, że sowicie wynagradzany za pandemię i ma znajomości, poparcie takich samych jak on więc zrobili aferę że lekarz, że pomaga w pandemii. Co pomaga ??? Konkretnie ??? Co ??? Daje teleporadę ???, Gdyby żołnierz okradł staruszkę to można podnosić larum a tak. ..
(2020.12.24)
Fajna fota z archiwum. Brawo Witek!!!
fotomaniaczka (2020.12.25)

info

0  
  0
Człeku jesteś chory (chyba)- diagnozę i terapię specjalistom pozostawiam. WOT, OSP, katecheci i inne pis-służby nie wyleczą Cię na bank !!!!
znachorka (2020.12.25)
Żołnierz bez honoru to zwykły zupak. .
(2020.12.25)

info

4  
  2
Kogo by nie okradł i tak został złodziejem. .. Prawo karne reguluje taki czyn.
(2020.12.25)
olaBOGA nie ubyło mu
nie klaszcząca (2020.12.25)

info

1  
  4
Szkoda że nie reguluje informacji przekazanych publicznie jak sprawa jest nie medialna i trafi na poszkodowaną biedną osobę a opisywane są tylko przypadki tego co jest lepiej sytuowany.
(2020.12.25)

info

0  
  0