UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@mir1950 - Nie twierdzę, ze tak jest w tym przypadku, alewiększość mieszkań jest LATAMI wynajmowana bez umowy i odprowadzania podatku.

Uczciwy

Anuluj