UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@mir1950 - Nie twierdzę, ze tak jest w tym przypadku, alewiększość mieszkań jest LATAMI wynajmowana bez umowy i odprowadzania podatku.
Uczciwy
@mir1950 - Nie twierdzę, ze tak jest w tym przypadku, alewiększość mieszkań jest LATAMI wynajmowana bez umowy i odprowadzania podatku.
Uczciwy