UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Słodki - Bez względu na sympatie polityczne trzeba być zwykłym ch****, żeby napisać coś takiego. Pod smoleńskiem zginęli ludzi ze wszystkich opcji politycznych BUCU!

zbulwersowany

Anuluj