UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

SPRAWA JEST PROSTA. Po pierwsze to takie obiekty sprzedaje się na określonych umową warunkach a taka umowa musi zwierać zapisy o obowiązkach inwestorskich i terminach ich realizacji I zawsze zawiera zapis że w przypadku kiedy inwestor nie wywiąże się z warunków umowy płaci kary umowne lub ma obowiązek odsprzedać obiekt sprzedającemu za cenę jego nabycia. Jak urzędnicy nie potrafią albo nie chcą skutecznie wyegzekwować zapisów umowy kupna sprzedaży to potem pojawiają sie problemy.


Anuluj