UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za 600 to wolałbym kupić sobie dom wolnostojący z działką, albo lokal na starówce i mieć wszystko gdzieś. Ewidentnie właściciel szuka głupszych od siebie. Życzę powodzenia
Maras XXL
Za 600 to wolałbym kupić sobie dom wolnostojący z działką, albo lokal na starówce i mieć wszystko gdzieś. Ewidentnie właściciel szuka głupszych od siebie. Życzę powodzenia
Maras XXL