UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za 600 to wolałbym kupić sobie dom wolnostojący z działką, albo lokal na starówce i mieć wszystko gdzieś. Ewidentnie właściciel szuka głupszych od siebie. Życzę powodzenia

Maras XXL

Anuluj