A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ale misie stoją.
Czyja prawda, lewactwa. Lewackie złodzieje za długo okradały ten kraj, teraz won z Polski. Slugusy ruskich i niemcow.
@RobertKoliński - Jaki to straszny paradoks, że taki wielki myśliciel, taki geniusz intelektu nadal pomieszkuje kątem u rodziców.
panie kotliński (specjalnie pisze z małej litery)piszesz pan i pszesz, posłem nie zostałeś, radnym też nie, raczej kapitału politycznego to nie zrobisz na tych protestach w Elblągu, zważywszy na frekwencję. .. efekt może być wprost odwrotny. .. .
Rząd pracuje nad wdrożeniem mechanizmu, który pozwoli służbom na łatwiejszy dostęp do informacji o tym, gdzie trzymamy nasze pieniądze – w których bankach i SKOK-ach mamy konta, czy może korzystamy z skrytek bankowych lub kont maklerskich. Już dzisiaj polskie i europejskie służby mają dostęp do tych informacji, ale jest to czasochłonne. Przepisy unijne, które przewidują wdrożenie takiej finansowej „książki telefonicznej” miały na celu ten dostęp przyspieszyć i odbiurokratyzować. Unia przewidziała też mechanizmy zabezpieczające przed nadużyciami. Wdrożenie po polsku niestety może nie być już takie piękne. ..
@RobertKoliński - Lajkowanie własnych komentarzy jest jak lizanie własnych jaj.
Predziutko uciekac z parku
Jakie to społeczeństwo gooopie znowu :(nie uczycie się niczego z historii - korporacyjny rozbiór Polski (czy Polsk; )- to się dzieje na całym świecie)nam robią, a WY się dajecie wkręcać w ich gierki. Powinno się wywalić na zbity pyysk wszystkie partie z tzw. sejmu, anulować wszystkie TOTALITARNE USTAWY, i odwołać PLANDEMIĘ - słuchając lekarzy - np. listlekarzy. pl