227
28.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@DO ODSNIEŻANIA - dla ciebie do odpowiednie zajęcie
(2020.11.29)
Mowa krótka, protestujce ba, ,, ra, ,, ny. Macie za dobrze w życiu, ale rozgrzesza a was po zakończeniu żywota.
(2020.11.29)

info

7  
  2
Nie ulega wątpliwości iż kaczyzm Nas pozbawi wolności, dóbr doczesnych i godności!
(2020.11.29)

info

4  
  8
Śmierdzące majty. .. ? Mało ich. Już tak nie śmierdzi !
jacekch (2020.11.29)

info

7  
  2
A ja glosowalem na PiS I w ramach demokracji nie bedziesz mi niczego narzucal. Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2020.11.29)
Moim zdaniem najpierw ruch społeczny a od 7 maja 2019r. fundacja OSK po dobrym starcie teraz wszystko psuje. Z nieznanych mi przyczyn OSK wziął się za politykę i na siłę kontynuuje protesty. Pani Prezes fundacji co chciała być Prezydentem Wrocławia a później dostać się do Euro Parlamentu z listy partii Wiosna, jest dobra w organizowaniu protestów ale polityk z niej żaden. PiS można ograć inteligencją a nie prostactwem i chamstwem a już na pewno nie ogra się PiS-u przy udziale partii Wiosna. Wybory na Prezydenta pokazały gdzie ludzie mają Wiosnę i Lewicę. I to się nie zmienia. W momencie gdy Prezydent złożył projekt ustawy a wystraszony PiS nie opublikował wyroku TK i gra na czas, protesty powinny być zawieszone. OSK też powinien zagrać na czas do wyjaśnienia sytuacji. Pokazano by mądrość i szacunek dla ludzi z uwagi na wirusa. Wystraszony PiS jeszcze bardziej by się przestraszył tego co się stanie po decyzji Parlamentu widząc jak masowe i spontaniczne mogą być protesty z udziałem kobiet w różnym wieku o różnych poglądach w tym i kobiet co na PiS głosowały. Upolitycznienie, durna decyzja o kontynuowaniu protestów wszystko zepsuła.
Cz (2020.11.29)
Może kontynuacja na siłę protestów ma inny cel i nie jest taka durna. Może ktoś zna się na zarabianiu pieniędzy. Wykorzystuje politykę klejąc durnia i kobiety do realizacji tego celu. Protesty zapewniają zapewne ciągłe wpływy do fundacji OSK od darczyńców co PiS-u nie trawią. Np. jakaś gazeta przekazała kilkaset tys. zł. Jakieś biznesy przekazują i pomagają. Może o to chodzi w tym wszystkim co teraz się dzieje. Jak działają fundacje każdy wie. Wszystko co teraz się dzieje jest w wydaniu OSK albo politycznie głupie aż do bólu albo bardzo wyrachowane i cyniczne. Na szczęście polskie kobiety są mądre. Frekwencja i poparcie dla protestów spada – czują, że coś tu nie gra i nie chcą być manipulowane. Czas pokaże co w trawie piszczy. Naprawdę trudno jednoznacznie ocenić aktualne wydarzenia. Pamiętając historię ostatnich lat różnych ruchów, partii ich powstania czy upadku w kompromitujących okolicznościach, uważam, że OSK niczym KOD upadnie i to niebawem. Kobiety zostaną z niczym albo z tym co PiS łaskawie im da. Zobaczymy.
Cz (2020.11.29)

info

7  
  1
@Cz - Neoliberalne pitu-pitu. Bez politycznego rozwiązania tej kwestii - w nowym, lewicowym parlamencie - załatwić już się nie da, bo nikt normalny do zgniłego, łajdackiego kompromisu zawartego przez dziadersów w sutannach z dziadersami w garniturach ponad głowami kobiet już nie wróci. Przestańcie neoliby na kleszym cycu chowane jątrzyć, i jak wam się nie podobają prawa kobiet, to stańcie tam gdzie PiS, zgodnie z prawdą, i nie zawracajcie przynajmniej wolnym ludziom gitary, kiedy o słuszne prawa człowieka walczą.
RobertKoliński (2020.11.29)
PO za korytem tęskni po trupach do władzy nawet nie narodzone poruszyli nieudacznikiem i oszuści narodu pamietam 1,60 zł waloryzacji a sobie miliony.
Ietek 22 (2020.11.29)
@Ietek 22 - wy za to ludziom inflację, sobie miliony
(2020.11.29)