227
28.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Szkoda, że w lipcu głosowaliście na Dudę z partii PiS, ciekawe na kogo zagłosujecie w wyborach parlamentarnych pewnie znowu na PiS a potem płacz i lament.
Hhh (2020.11.29)

info

1  
  4
Rzucą wam na kolejne wybory parlamentarne ochłapy typu 100+ na bombelka i PiS wygra a potem płacz i lament kobiet, bo PiS zakazuje aborcji i innych rzeczy, coś za coś, ale Was łatwo przekupić za kasę. Za kasę, na którą składają się wszyscy.
Żal (2020.11.29)

info

3  
  3
Kochane kobiety i nie tylko. Jak przychodzi czas wyborów to czyta się programy polityczne poszczególnych partii politycznych. Wiadomo nie od dawna, jakie PiS czy Prezydent mają poglądy odnośnie aborcji czy kobiet. No ale najważniejsze, że dadzą 500+, 300+, dziadkom 13 emeryturę. A potem płacz i lament.
Hffjj (2020.11.29)

info

2  
  4
Pis miał w pogramie wyborczym zaostrzenie praw aborcyjnych, ale tego nikt nie czytał, bo po co, ważniejsze co dadzą, a teraz wielki lament i protesty. .. .
(2020.11.29)

info

2  
  4
karać - karać - karać - małolaty zamiast się uczyć wolą udawać bochaterów na ulicach. policja niech nie odpuszcza niech pisze wnioski do sądów niech rodzice wiedzą co ich pociechy robią na ulicach.
QBQ (2020.11.29)

info

3  
  2
karać - karać - karać - małolaty zamiast się uczyć wolą udawać bochaterów na ulicach. policja niech nie odpuszcza niech pisze wnioski do sądów niech rodzice wiedzą co ich pociechy robią na ulicach.
QBQ2 (2020.11.29)

info

4  
  3
Myślę że powinniśmy rozmawiać ich językiem czyli drodzy lewacy zapłaćcie za bazgrolenie po Elblągu i wy*****ać. Dość już tego cyrku w którym i tak nie chodzi o kobiety.
Mieszkaniec Elbląga (2020.11.29)

info

4  
  2
suweren dostał darmową kasę i chce więcej, kto będzie na to pracował ?, suweren jest leniwy a emigrantów nienawidzi.
(2020.11.29)

info

2  
  2
Bezbożne bio roboty przyjdzie i czas na was i wtedy zobaczycie będzie płacz i zgrzytanie zębami na wieki.
(2020.11.29)
Nikt jakoś nie zajmuje się przyczyną spadku frekwencji. Ani TVN ani Polsat czy media internetowe Onet i inne o tym nie piszą. Unikają tematu. Dlaczego z tysięcy zrobiło się w wielu miastach blisko zera a w Warszawie niewiele. Głupota polityczna i manewr uczynienia i wykorzystania spontanicznego protestu kobiet w konkretnej sprawie związanej z orzeczeniem TK do ogólnych celów politycznych partii Wiosna Razem i SLD to spowodowało. Ze 100% protestujących zrobiło się 0-2% protestujących. Lewica chce zbawić Polskę Ale wygląda że Polacy nie bardzo chcą aby tak niegramotna lewica Polskę zbawiała. Normalna socjaldemokracja jest na rynku potrzebna. SLD Wiosna i Razem do odstrzału.
Cz (2020.11.29)