UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

panie kotliński (specjalnie pisze z małej litery)piszesz pan i pszesz, posłem nie zostałeś, radnym też nie, raczej kapitału politycznego to nie zrobisz na tych protestach w Elblągu, zważywszy na frekwencję. .. efekt może być wprost odwrotny. .. .


Anuluj