UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mieszkam nad Jarem 11 lat. Ani razu nie widziałem tutaj dzielnicowego. Kiedyś za tych wrednych czasów kominstycznych, dzielnicowy codziennie był na dzielnicy i wiedział o każdym kto był w, ,odmiennym stanieu umysłu, ,.


Anuluj