UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mieszkam nad Jarem 11 lat. Ani razu nie widziałem tutaj dzielnicowego. Kiedyś za tych wrednych czasów kominstycznych, dzielnicowy codziennie był na dzielnicy i wiedział o każdym kto był w, ,odmiennym stanieu umysłu, ,.