UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Człowieku jestem mistrzem kierownicy. Wjeżdżając na rondo nie włącza się kierunku, tylko zjeżdżając. Koniec. No Elbląg widać ma swoje przepisy ale to dziwne i zacofane miasteczko

Juliane

Anuluj