UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Juliane - Ja zdawałam na prawo jazdy w Gdańsku razem z kursem który tam przeszłam. To nie jest wymysł elbląskich instruktorów tylko nowe prawa wchodzące w życie. Następnym razem zanim się Pan:Pani ośmieszy proszę najpierw zainteresować się tematem