UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby to był Najsztub, Durczok czy Hajto to inna broszka, a tak złapali leszcza i jest o czym pisać i za co karać.
Gdyby to był Najsztub, Durczok czy Hajto to inna broszka, a tak złapali leszcza i jest o czym pisać i za co karać.