UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najlepsi są ci, ,obrońcy kościoła "z katedry kiedy poszedłem za jednym gdy wracał do domu to, ,obrońca zaczął biec i przewrócił się. Na szczęście nie zabiła się ta oferma.

Jamaleg

Anuluj