UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zacznijcie państwo brac przykład z policji np w USA. Tam pada komenda i strzelaja. A u nas bandziory robią co chcą. Tak jak te dew***tki protestujące.


Anuluj