UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zacznijcie państwo brac przykład z policji np w USA. Tam pada komenda i strzelaja. A u nas bandziory robią co chcą. Tak jak te dew***tki protestujące.
Zacznijcie państwo brac przykład z policji np w USA. Tam pada komenda i strzelaja. A u nas bandziory robią co chcą. Tak jak te dew***tki protestujące.