UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wydawało się, że tym zrezygnowanym zapyziałym mieście, spychanym na manowce przez triumwirat prezydencki PSL-PO-SLD już nic ożywczego nie pojawi się. Pojawiło się, to młodzież elbląska z pomysłami, coraz bardziej świadoma własnej siły i chcąca decydować o sobie i przyszłości. Dzisiaj w kategoriach państwa, jutro miasta. Brawo, kontynuujcie, rozwijajcie się. Na ujadaczy przerażonych nie zwracajcie uwagi