UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
wydawało się, że tym zrezygnowanym zapyziałym mieście, spychanym na manowce przez triumwirat prezydencki PSL-PO-SLD już nic ożywczego nie pojawi się. Pojawiło się, to młodzież elbląska z pomysłami, coraz bardziej świadoma własnej siły i chcąca decydować o sobie i przyszłości. Dzisiaj w kategoriach państwa, jutro miasta. Brawo, kontynuujcie, rozwijajcie się. Na ujadaczy przerażonych nie zwracajcie uwagi