UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Protest przebiegał spokojnie i pokojowo bo było bardzo mało policji a ci którzy byli zachowali się godnie i tak jak wymaga tego od nich rota przysięgi - Służyć i chronić obywateli. Ludzie przyszli w celach pokojowych i nie było agresorów policyjnych. Nie było patroli pieszych i uzbrojonych oddziałów nastawionych przeciwko protestującym i tu jest sukces, w radiowozach było często tylko po jednym policjancie a nie dwóch. Uzbrojone ZOMO pojechało do Warszawy i efekty agresji, bicia, użycia gazu w dobie zagrożenia Civid i nastawienia do obywateli widzi cały Świat. Wielki szacunek dla protestujących młodych osób za godne zachowanie. Jesteście przyszłością tego kraju w Waszych rękach jest to w jakiej Polsce będziecie żyć. To nie jest obraz młodego człowieka tylko przed komputerem ale młodych osób które są świadome własnych wartości, gotowe do obrony wolności, demokracji, godności i elementarnych praw człowieka. Wasi rodzice i dziadkowie też w podobnym wieku musieli walczyć o podobne cele obalając komune i teraz też będziemy z Wami do końca. Wielki Szacunek.

Uczestnik

Anuluj