UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wydawało się, że tym zrezygnowanym zapyziałym mieście, spychanym na manowce przez triumwirat prezydencki PSL-PO-SLD już nic ożywczego nie pojawi się. Pojawiło się, to młodzież elbląska z pomysłami, coraz bardziej świadoma własnej siły i chcąca decydować o sobie i przyszłości. Dzisiaj w kategoriach państwa, jutro miasta. Brawo, kontynuujcie, rozwijajcie się. Na ujadaczy przerażonych nie zwracajcie uwagi