UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cóż "droga"redakcjo, niewygdny był mój komentarz że go usunęliście. .. .. hmmmm. .. .. to tylko świadczy że miałem rację ale baliście się że dotrze to do tych zadymionych, lewackich mas.

Niedowiary...

Anuluj