A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Złodzieje nie odpuszczą, będą walczyć-za poniesione straty [ vat, paliwo, itp. interesy. )
Ludzie nie widzą ze mają inne interesy, żeby obalić rząd!
Najlepiej wciągnąć młodych ludzi!
@RobertKoliński - Masa krytyczna twojego bełkotu już przekroczona.
Wspaniały Jarosław i jego PIS własna krwią ratuje Polaków, a Polacy tego nie doceniają. Nie jesteście godni żyć w Polsce.
"Masa krytyczna"- Czyżby coś wiesz o masie krytycznej - napisz, chętnie poczytam (wzory mile widziane).
Obawiam się, że rośnie nam społeczeństwo, które nie pozwoli KK na bezkarne gwałcenie dzieci, ukrywanie pedofilów po parafiach itp. Zdjęcia pokazują to co się działo, mnóstwo osób jechało jeszcze samochodami. Łatwo siedzieć sobie w ciepłym domku i krytykować ludzi za to, że chcą żyć po swojemu. Karakan przeczytaj swoje wpisy: skąd u ciebie tyle agresji, nienawiści? Niezdrowego podniecenia tematem?
@Kubryk - Obawiam się, że rośnie nam patologiczne społeczeństwo, zorientowane na łamanie prawa, agresję i pełną bezkarność. Anarchia kojarzy im się z demokracją a uliczne rozróby z demonstracją poglądów.
no fantastyczny język. Możecie być dumni ze swoich dzieci. Przyszłe elity Rzeczypospolitej? Raczej lumpenproletariat. Coś jak totalsi. Zaczeli wybory od szczytnych haseł o obronie Konstytucji a skończyli na hasłach o je. .. . Jakie elity taki język.
DZIĘKUJEMY!
Za tydzień dzienny przyrost COVID w Elblągu będzie 200-300 przypadków. Do lekarza z innymi dolegliwościami nie będzie można się dostać wiadomo dlaczego.
Dziękujemy ci Pinokio za rozwój pandemii, ani kroku w tył przesłaniem pisu, a nie mające żon i nierozumiejące kobiet z onr w obronie pisu, przecież pis nie lubi lgbt
Młodzi ludzie chcą żyć, tak jak uważają to za stosowne, a nie, żeby jacyś 50-70 latkowie ustawiali im świat nakazywali, co mają robić ze swoim życiem.