UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
no fantastyczny język. Możecie być dumni ze swoich dzieci. Przyszłe elity Rzeczypospolitej? Raczej lumpenproletariat. Coś jak totalsi. Zaczeli wybory od szczytnych haseł o obronie Konstytucji a skończyli na hasłach o je. .. . Jakie elity taki język.
Olo1