A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Panie Kotliński - niech Pan coś napisze o "swoich"jak Pana prosiłem. A tak - jest Pan monotematyczny i nudny.
@pit stop - obyś tam sam się nie zaplatał, zomowcu
byś je obsługiwał?
Marionetki nie słyszą kwiku bo zabrano koryto! Wysługują się młodymi ludźmi.
Jaka katolicka miłość w postach. Przekażcie sobie znak pokoju, ZOMOWCY
"PIS dotuje rolnicze paliwo"- pomyliłeś, dotuje z podatkuje. To spora różnica. Baryłka ropy najtańsza od lat a ceny wysokie jak za PO, ciekawe?
@zszokowana - Temat ABORCJA - idą młodzi ludzie, ola boga bo za młodzi a co emeryci się teraz zastanawiają czy podjąć się poczęcia czy nie?
To właśnie młodych w głównej mierze dotyczy i tego czy w tym wypadku beda chcieli mieć dzieci czy nie. Ja się zastanawiałem z żoną, ale teraz to sobie damy spokój bo więcej stresu niż tego warte. 500 plusy niech się mnożą, elita nam wyrośnie, i zmiana w rządach będzie się odbywać płynnie - czyli bez zmian - banda chamów, świta i prostaków w garniturkach.
@pit stop - dokładnie, jeszcze wodą zlać te całe tałatajstwo. Proponuje od razu się wysterylizować, każda jedna.
Oczywiście że PIS dotuje rolnicze paliwo z moich podatków. Ale maja uzywać go w części dotowanej do siania i orania.
A co ty myślisz, że poprzednie rządy nie dotowały? To poprzedni rząd wynegocjował kasę z UE na rolnictwo, teraz będzie nowy budżet i PiS jak na razie ma propozycję dużo niższych środków z UE jak poprzedni rząd. Teraz na wsi odbywa się zmiana pokoleniowa i gospodarstwa obejmują młodzi i wykształceni rolnicy, którzy chcą żyć w normalnym kraju.