UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
no fantastyczny język. Możecie być dumni ze swoich dzieci. Przyszłe elity Rzeczypospolitej? Raczej lumpenproletariat. Coś jak totalsi. Zaczeli wybory od szczytnych haseł o obronie Konstytucji a skończyli na hasłach o je. .. . Jakie elity taki język.
Olo1