A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Kubryk - Rozumiem problem kobiet i jestem za utrzymaniem obecnie obowiązującego prawa dotyczącego dostępu do aborcji. .Ale nie rozumiem pojęcia "społeczeństwa"które głosem manipulującej jego częścią lewicy domaga się dostępu do nieograniczonej aborcji i do tego refundowanej przez NFZ z moich podatków. Nie rozumiem tej części społeczeństwa która chce deprawować młodych ludzi w tym dzieci zabierając je na protesty w obecności sypiących się zewsząd wulgaryzmów i których przyczyn nie są w stanie zrozumieć. To nie jest społeczeństwo, to jest zmierzch społeczeństwa.
Bardzo słuszna uwaga - aborcja to prawo, a nie obowiązek, o czym większość komentujących zapomina. Chcesz zostać rodzicem upośledzonego dziecka - to twój wybór, ale nie mów, że każda kobieta ma obowiązek takie dziecko urodzić. Jako osoba 50+ nie chciałbym mieć upośledzonego dziecka lub wnuka. Wybór należy do rodziców.
Kobieta ma prawo robić co chce ze swoim ciałem. To jest jej ciało i nie dla was są kobiety, pachołki PIS i Klerowi oraz zboczeńcom z KK.
Obawiam się, że rośnie nam patologiczne społeczeństwo, zorientowane na łamanie prawa, agresję i pełną bezkarność. Anarchia kojarzy im się z demokracją a uliczne rozróby z demonstracją poglądów. - ta debata powinna odbyć się w SEJMIE a nie na ulicy. Tylko odpowiedzialność za to ponosi PIS. a nie ci młodzi ludzie, których to prawo dotyka i nie mają innej formy aby wyrazić swoje zdanie na ten temat.
Studiowałem 25 lat temu i wtedy tak było. I było dobrze, bo do płuc szła samosiejka, a tera idzie chemia i dopalacze, po których nawet wędka nie dyga, a wtedy parzyliśmy się jak króliki
Wiesz, to trochę nie jest problem Twojego "rozumienia czy nie", Prawo do bezpiecznej aborcji a podjęcie decyzji o aborcji to dwie różne rzeczy. Refundacja z NFZ, kolejny problem. Szeroki. .To, że ty czegoś nie rozumiesz nie upoważnia cię do podejmowania decyzji za innego człowieka. Bo każdy ma jedno życie i każdy ma prawo przeżyć je po swojemu i Polska jest dla wszystkich. Jak rząd wprowadzi NAKAZ ABORCJI(Jak w Chinach jeszcze niedawno)to będziemy protestować.
Blokowac zwyklym ludziom ulice to chyba jakas abberacja. Jedzcie po sesjm, tam blokujcie.
Tak to jest jak się siedzi w domu w dniu wyborów albo głosuje na bolszewicką PARTIĘ. Wiwat Populizm i Socjotechnika ! Cały narut kocha swoich personeli naziemnych ! Ten sam narut wielbi NAJDROŻSZEGO wodzusia Jarusia i jego przybranych synów Pinokia i Adrianka !
Kto pozwolił by blokowano ulice, chodzono bez masek, jeden przy drugim. Jakim prawem UM pozwala by traktory jeżdziły po mieście. CZY ktoś rzadzi tym miastem czy bezkrólewie.
robieni w przeciągu i gdy pękła prezerwatywa. To wy gów, nia, rze.