263
26.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Kubryk - Rozumiem problem kobiet i jestem za utrzymaniem obecnie obowiązującego prawa dotyczącego dostępu do aborcji. .Ale nie rozumiem pojęcia "społeczeństwa"które głosem manipulującej jego częścią lewicy domaga się dostępu do nieograniczonej aborcji i do tego refundowanej przez NFZ z moich podatków. Nie rozumiem tej części społeczeństwa która chce deprawować młodych ludzi w tym dzieci zabierając je na protesty w obecności sypiących się zewsząd wulgaryzmów i których przyczyn nie są w stanie zrozumieć. To nie jest społeczeństwo, to jest zmierzch społeczeństwa.
(2020.10.27)
Bardzo słuszna uwaga - aborcja to prawo, a nie obowiązek, o czym większość komentujących zapomina. Chcesz zostać rodzicem upośledzonego dziecka - to twój wybór, ale nie mów, że każda kobieta ma obowiązek takie dziecko urodzić. Jako osoba 50+ nie chciałbym mieć upośledzonego dziecka lub wnuka. Wybór należy do rodziców.
gggggggggggggggggg (2020.10.27)

info

8  
  7
Kobieta ma prawo robić co chce ze swoim ciałem. To jest jej ciało i nie dla was są kobiety, pachołki PIS i Klerowi oraz zboczeńcom z KK.
Szok (2020.10.27)

info

7  
  9
Obawiam się, że rośnie nam patologiczne społeczeństwo, zorientowane na łamanie prawa, agresję i pełną bezkarność. Anarchia kojarzy im się z demokracją a uliczne rozróby z demonstracją poglądów. - ta debata powinna odbyć się w SEJMIE a nie na ulicy. Tylko odpowiedzialność za to ponosi PIS. a nie ci młodzi ludzie, których to prawo dotyka i nie mają innej formy aby wyrazić swoje zdanie na ten temat.
Kubryk (2020.10.27)
Studiowałem 25 lat temu i wtedy tak było. I było dobrze, bo do płuc szła samosiejka, a tera idzie chemia i dopalacze, po których nawet wędka nie dyga, a wtedy parzyliśmy się jak króliki
(2020.10.27)
Wiesz, to trochę nie jest problem Twojego "rozumienia czy nie", Prawo do bezpiecznej aborcji a podjęcie decyzji o aborcji to dwie różne rzeczy. Refundacja z NFZ, kolejny problem. Szeroki. .To, że ty czegoś nie rozumiesz nie upoważnia cię do podejmowania decyzji za innego człowieka. Bo każdy ma jedno życie i każdy ma prawo przeżyć je po swojemu i Polska jest dla wszystkich. Jak rząd wprowadzi NAKAZ ABORCJI(Jak w Chinach jeszcze niedawno)to będziemy protestować.
Kubryk (2020.10.27)
Blokowac zwyklym ludziom ulice to chyba jakas abberacja. Jedzcie po sesjm, tam blokujcie.
(2020.10.27)

info

8  
  7
Tak to jest jak się siedzi w domu w dniu wyborów albo głosuje na bolszewicką PARTIĘ. Wiwat Populizm i Socjotechnika ! Cały narut kocha swoich personeli naziemnych ! Ten sam narut wielbi NAJDROŻSZEGO wodzusia Jarusia i jego przybranych synów Pinokia i Adrianka !
GłębokaMyśl (2020.10.27)
Kto pozwolił by blokowano ulice, chodzono bez masek, jeden przy drugim. Jakim prawem UM pozwala by traktory jeżdziły po mieście. CZY ktoś rzadzi tym miastem czy bezkrólewie.
(2020.10.27)

info

15  
  7
robieni w przeciągu i gdy pękła prezerwatywa. To wy gów, nia, rze.
(2020.10.27)

info

8  
  7