UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

DZIĘKUJEMY! Za tydzień dzienny przyrost COVID w Elblągu będzie 200-300 przypadków. Do lekarza z innymi dolegliwościami nie będzie można się dostać wiadomo dlaczego.


Anuluj