160
25.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@LekarzEmeryt - Taka jest prawda. Zjednoczmy się w imię naszej wolności. Nie możemy się godzić na PISowską dyktaturę.
(2020.10.25)
Dzięki rolnikom mamy jedzenie!!!
(2020.10.25)
bardzo proszę wypier. .laj
(2020.10.25)
ruszyły kobiety, rolnicy zaczęli może niedługo górnik ten żąd to sam się wyp-rdoli chyba na Białoruś
(2020.10.25)

info

2  
  2
Niejednej z tych panienek, kiedy przyjdzie przeżyć aborcję świat się przewróci i nie odżałują tego czynu do swojej śmierci. Teraz dają się manipulować, bo im się wydaje, że aborcja to nic takiego wielkiego. Po prostu nic się nie stało.
Empatia (2020.10.25)

info

4  
  5
i za 4 dni około 400-500 zakażeń po protesciku; D Maseczki (prawie)były ale dystans społeczny ch****y Paniom ze ściągniętymi maskami od razu 5 tyś kolegium bym dowaliła, budżet trzeba podreperować !! a po co te baby paliły znicze? komu? tym biednym nienarodzonym dzieciom które wyskrobały z siebie albo zamierzają wyskrobać ?
reAListkA (2020.10.25)

info

6  
  4
wyłącz TV włącz myślenie, to tak samo jakby ktoś Ciebie zabił albo Twoja rodzinę i to bezkarnie. ..
reAListkA (2020.10.25)
Rozumiem, że od jutra można śmigać bez kagańca i dystansu. Czy demonstracji lewackich obostrzenia nie dotyczą, proszę PIS-u? Osób też tam chyba było trochę więcej jak 5? Czy pojedynczego bezmaseczkowca i seniora na "nienajpilniejszym"wybiegu jednak penalizujemy, jak to ma w zwyczaju państwo z dykty?
hd (2020.10.25)

info

3  
  1
jak widzę autor tych wypocin niejakie SM wstydzi się podpisac pod tym co toto stworzyło. Nie utrudniali deklu tylko wykonywali swoje obowiązki. Nie ma zgromadzen pow 5 osób, to nie ma. lewactwo musi zrozumieć, że nie jest niczym wyjątkowym, tylko dlatego bo chłopy łażą w lateksach a laski sie strzyga na chłopw, farbują łby i udają pary. To aboczenie, a nie coś czym można sie chwalić i szczycić. A co do ustawy, to zgadzam się z tym, że nie powinna ona wejsc w życie, PIS strzelił sobie w nogę, ale spoób manifestowania niezadowolenia przez lewactwo jest nieakceptowalny. a czy niejaki len kolinski już sie wyspał? tylko nie mów, że "w środę nie idziemy do roboty", bo ty przecież w życiu nie przepracowałeś ani godziny, wyłudzaczu pomocy spłęcznej. ..
kreciol (2020.10.26)

info

4  
  3
@RobertKoliński - Napisałem do Ciebie kilka słów normalnym językiem, bez inwektyw i w związku z tym co wokół, a co Ty na to ? Zamieszczasz fragmenty z Horacego. Zwyczajnie więc błaznujesz dając do zrozumienia, że to dla Ciebie dobra zabawa. Tylko, że to nie jest zabawa, a Ci którzy przekraczaja prawo, zagrażają naszemu zdrowiu i życiu i obrażają nasze uczucia religijne, nie będą bezkarni. Nie ma na to zgody.
Bazyli (2020.10.26)