UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niejednej z tych panienek, kiedy przyjdzie przeżyć aborcję świat się przewróci i nie odżałują tego czynu do swojej śmierci. Teraz dają się manipulować, bo im się wydaje, że aborcja to nic takiego wielkiego. Po prostu nic się nie stało.

Empatia