A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@reAListkA - Słodka realistko, GM życzy ci wspaniałej przygody jaką dla kobiety jest "kolejarz". Potem koniecznie musisz urodzić wspaniałego, niepełnosprawnego umysłowo i fizycznie dzidziusia, który będzie efektem tego wspaniałego seksu, jednak uda się w podróż do twojego litościwego i kochającego ciebie i ludzi Boga w wieku 16 lat, żebyś zbyt długo nie musiała go pielęgnować z wytężoną pomocą PiSowskiej wolszczyzny i oddanych takim dzieciom personeli naziemnych. Po tej przygodzie napiszesz nam tu na forum jak to wspaniale poświęcić swoje życie dla ideologicznej fanaberii umiłowanego wodzusia i jego wesołej czeredki oraz rozmodlonego personelu naziemnego, który dba o wieczną szczęśliwość twej duszy, by mogła z nim przebywać w niebie przez całą wieczność.
Gość napisał zacytuję "Dzięki rolnikom mamy jedzenie!!!"- Zgadza się !!! Ale jest jeden problem a mianowicie jedzenie, ale strute chemią, to co mi z tego??? Mniej niech trują a potem możemy coś nieco porozmawiać.
co trzeba mieć lub czego nie mieć żeby w 21 wieku głosić poglądy średniowieczne.
ach ci niedobrzy policjanci utrudniali śmiecenie, niewiarygodna sytuacja
Przy biurze Pana Wilka w niedzielę było więcej [policjantów niż protestujących, skutecznie odstraszali wszystkich przechodzących w pobliżu. Wysypali się z dostawczaków jak zaraza.
głupie kobiety. .. ..
Policja już dawno się skończyła. .. wróciła milicja i metody zomo. Straciłem szacunek do tej formacji. A o ich działaniach przypomnę im, gdy przyjdzie dzień ich protestów (a kiedyś przyjdzie)i będą oczekiwali wsparcia narodu.
"Dzięki rolnikom mamy jedzenie!!!"Bardzo dziękujemy ROLNIKOM - Mleko z antybiotykiem, by dłuzej stało, ziemniaki, marchewki myte, ale tanim proszkiem do prania - bo łatwiej i szybciej brud odchodzi, mięsko z antybiotykiem - by się nie psuło oczywiście. .. smacznego - Naprawdę lepsze te konserwowane zagraniczne jedzenie - tam są jakieś normy, u nas bezprawie. Dziękujemy polskim rolnikom też za PIS.
do lekarz emeryt: chciałabym więcej wiedzieć, ale od kogoś, kto naprawdę ma wiedzę, a nie tylko przypuszczenia i domysły. Możesz podać źródło tej informacji? bardzo proszę
W ramach walki z COCID19 zlikwidowano zadzaszenie przystanku przed Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym. Mozna ewentualnie przycupnać na kawałku rury, prawie ja na przesłuchania w ubecji czy obecnej jak zwał tak zwał służby. .. .